Kadıköy Tercüme Bürosu
10 Ocak 2018

Hakkımızda

Retorik Tercüme Bürosu, sınırların ortadan kalktığı modern dünyada kültürel ve dil bilimsel engelleri aşmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda, kurumsal ve bireysel çalışmalarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız tercüme hizmetlerini nitelikli ve deneyimli mütercim-tercüman kadrosu aracılığıyla, editör ve tasarımcılarımızla  talep edilen zamanda, istenilen tasarımla, kaliteli tercümeyle ve uygun maliyetlerle hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan firmamız, kaliteli ve doğru tercüme hizmetleriyle her türlü kurumsal ve bireysel müşterinin yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Retorik tercüme bürosu; tercüme hizmetine başladığı günden itibaren yazılı tercüme ve sözlü tercüme hizmetlerimizle sizlere gerek yurt içinde gerekse yurt dışında alanında uzman yeminli tercümanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizin ithalat ve ihracat alanında artmakta olan ürün ve hizmet sektöründe iyi iletişim, doğru tanıtım anlamında eğitimli, ülkelerin kültür ve geleneklerine hakim, kaliteli bir ekiple, teknolojik birikim ve gelişen teknolojiyi takip eden tercüme bürosuyuz.

Bütün resmi dillerde, yeminli tercümanlarıyla, noter onaylı tercüme hizmeti veren büromuz; ekonomik, hızlı ve güvenilir tercüme anlayışıyla, dünyanın her noktasıyla sorunsuz iletişime geçmenizi sağlayacak; ticari ortaklıklarınızın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olacaktır.

Teknik, finans /sigortacılık, medikal, akademik ve hukuki tercüme olmak üzere sözleşmeler, faaliyet raporu, ihale evrakları vb. ithalat-ihracat yazışmaları, kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, ürün broşürleri, kataloglar, kalite kontrol kılavuzları, patentler, yazılım dosyaları ve ithalat-ihracat işlemlerinin gerçekleşmesinde ihtiyaç duyacağınız her türlü belgenin çevirisinde bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İnternet üzerinden dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz gibi Mecidiyeköy tercüme büromuz, Kadıköy tercüme büromuz ve Ankara tercüme büromuzla sizlere  hizmet vermekteyiz.

Top