Kadıköy Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüme Bürosu

Tercüme Hizmeti

İstanbul Tercüme Bürosu:Yeminli Tercüme Bürosu

Retorik Tercüme Bürosu tüm resmi dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekte ve Türkiye’nin en saygın yeminli tercüme büroları arasında yer almaktadır.

Dünyanın her yerinden internet aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi, Mecidiyeköy tercüme bürosu, Kadıköy tercüme bürosu ve Ankara Tercüme bürosu ile sizlere yeminli tercüme hizmet vermekteyiz.

Yeminli Tercüme son derece ciddi bir iştir. Yeminli tercüme, uzman bir yeminli çevirmen tarafından imzalanıp kaynak metni aslına uygun olarak istenilen dile tam ve doğru olarak tercüme edildiğini beyan eder, anlamına gelir. Yeminli tercüme bürosu hizmeti; noter onayı gerektiren tercüme hizmetlerini, yine yabancı dilde üniversite düzeyinde diploması olan ve noterden onay almış uzman tercümanlara yemin ettirerek bu tercüme hizmetini sunan profesyonel tercüme bürolarını kapsar. Retorik İstanbul Tercüme bürosu, İstanbul ve Türkiye genelindeki yeminli tercüme büroları arasında en birikimli, donanımlı ve uzman tercüman kadrosuna sahip seçkin bir tercüme bürosudur. Retorik Tercüme Bürosu ancak titizlikle seçtiği alanında uzman çevirmenlere bağlı bulunduğu noterden yemin etme şartıyla bu hizmeti sunmaktadır. Noterler, kendisine bağlı olan yeminli tercümanın imzasını tasdik eder. Yani, yasal bir sorumluluk alır. Retorik İstanbul Tercüme Bürosu da aynı şekilde size Yeminli Tercüme hizmetini sunarken bu sorumluluğun bilincinde hareket eder. Sonuç olarak Retorik İstanbul Tercüme Bürosu, Yeminli tercüme hizmetini, kendi yeminli çevirmenlerinin güven veren imza ve mühürleriyle müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine sunar.

About the author:

Top